Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky městského úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění ve městě nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život ve městě.


 

Aktuality

26.05.2018

HFAD - Kristina Vaculová

Koncert Hudebního festivalu Antonína Dvořáka v kapli zámku Březnice. V sobotu 26. 5. 2018 od 19 hodin. Vstupenky kupujte v síti Ticketportal. Odkaz a bližší informace na linku níže.

Detail Kalendář akcí

02.06.2018

CLARINET FACTORY - koncert HFAD

Sobota 3. 6. 2018 od 19 hodin na nádvoří bývalé jezuitské koleje. Koncert netradičního tělesa, jehož doménou je schopnost prolnutí klasické hudby s prvky jiných hudebních žánrů. Vstupenky v prodeji v síti Tiketportal nebo před koncertem na místě.

Detail Kalendář akcí

10.06.2018

KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY

Koncert k 10. výročí založení Sboru sv. Ignáce se uskuteční v neděli 10. 6. 2018 v kulturním domě od 15 hodin. Hostem Divadlo Víti Marčíka.

Detail Kalendář akcí